Alpha Team

CHANCE FAVORS THE PREPARED MIND
L. Pasteur

ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH
 

Masz pomysł, wizję fajnej imprezy sportowej (biegowej), którą można zorganizować w Twoim mieście lub szczególnej lokalizacji? Chcesz, aby ten pomysł został zrealizowany, a nawet aby uzyskał cykliczność? Chcesz, aby stworzyć ciekawy i niepowtarzalny medal, koszulkę dla uczestników, zorganizować zapisy, przeprowadzić imprezę? Masz atrakcyjny pomysł na sportowe wydarzenie biegowe, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy dla Ciebie rozwiązaniem. Oferujemy pełne wsparcie polegające na ocenie możliwości przeprowadzenia eventu sportowego i mentoringu podczas imprezy. Z nami osiągniesz swój cel i zrealizujesz swój pomysł – imprezę sportową, która jest wymyślona przez Ciebie.


Możesz skorzystać z naszej oferty na trzy sposoby:

Sposób A – kompleksowo zlecasz nam wykonanie imprezy, jednakże zachowujesz swoją nazwę markę (nazwa i logo imprezy), dzielimy się odpowiedzialnością za przebieg imprezy (co jest szczegółowo opisane w zawartej umowie). W tej wersji wynajmujesz nas do przeprowadzenia eventu, a my przy współpracy z Tobą wykorzystując nasze know-how wykonujemy ją z najwyższą starannością i na europejskim poziomie.

Sposób B – wybierasz jakiś element z całości imprezy, na którym się nie znasz lub nie chcesz go wykonać, a my ogarniamy temat za Ciebie.  Może być to trasa, miasteczko festiwalowe, proces zapisów, biuro zawodów, medale, koszulki, logistyka, zabezpieczenie medyczne, promocja w social mediach, sponsorzy, marketing, ubezpieczenie, sanitariaty, przygotowanie relacji z biegu, logistyka, pomoc z współpracą z lokalną jednostką samorządu terytorialnego itd.

Sposób C - robisz wszystko od A do Z sam, przy naszym wsparciu. Know-how jaki oferujemy to 6 lat: startów jako uczestnicy oraz pracy przy organizacji eventów z najlepszymi na świecie. Konsultujesz z nami najważniejsze kwestie związane z planowanym eventem sportowym. Jako liderzy z odpowiednimi kompetencjami oraz wiedzą i doświadczeniem wspomożemy Cię i Twoją organizację podczas planowania, przygotowań oraz a przede wszystkim w dniu przeprowadzania eventu sportowego. Specjalizujemy się w eventach sportowych związanych w szczególności z biegami przeszkodowymi, ale także wskażemy rozwiązania w pozostałych imprezach biegowych. 


Dzięki naszemu wsparciu zyskujesz pewność, iż zaplanowany event zostanie w 100% zrealizowany na poziomie europejskim. Doświadczenie jakie przelaliśmy na Alpha Team to lata pracy (merytorycznej oraz praktycznej) nad eventami sportowymi dla takich organizacji jak AnngellsRun, Runmageddon, Spartan Race, Tough Mudder. Oprócz wieloletniego know-how dorzucamy pasję związaną z tworzeniem eventów biegowych z przeszkodami oraz eventów sportowych. Podczas organizacji imprez nic nie zostawiamy przypadkowi. A zaufany zespół i wieloletnie doświadczenie dają gwarancję skuteczności działania oraz satysfakcji.

Pamiętaj, że jeśli nie będziemy mieli odpowiedzi na Twoje pytanie czy złożoną przez Ciebie ofertę to z pewnością znamy kogoś, kto ma gotowe rozwiązanie. Dlatego nie trać czasu i nie ponoś kosztów na szukanie rozwiązań.Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z organizacją imprez sportowych. Bycie liderem to nie funkcja, czy stanowisko, ale przede wszystkim to, kim jesteś, jakie są Twoje wartości i sposób działania. Dlatego skorzystaj z naszej oferty (masz 3  różne możliwości nawiązania współpracy z nami). Nie pozostawiaj nic przypadkowi podczas przygotowań do imprezy sportowej. Bądź mądrzejszy od konkurencji i skorzystaj z naszej szerokiej wiedzy.


Filozofia, którą przedstawiamy i realizujemy podczas organizacji eventów sportowych to przede wszystkim sprawdzian dla ciała oraz psychiki. To wyzwanie rzucone sprawności, sile, wytrzymałości oraz odporności psychicznej. Nie trzeba być atletą ani biegaczem, żeby ukończyć biegi organizowane przez Alpha Team, ale…trzeba mieć determinację oraz siłę woli, żeby dotrzeć do granicy swoich możliwości i ją przesunąć.  Bardzo płynnie łączymy współpracę między uczestnikami, bowiem na trasie ustawiamy przeszkody, które są do pokonania wyłącznie dzięki współpracy wśród uczestników biegu.


Udział w takim biegu oferuje niezapomniane emocje, uczy przede wszystkim współpracy na trasie, między zupełnie obcymi sobie osobami. Często wspólny start pracowników z jednej instytucji/lokalizacji w biegach jest swego rodzaju sprawdzianem oraz okazją do rozwijania kompetencji przydatnych w codziennych, biznesowych obowiązkach. Zaliczyć do nich można: umiejętność pracy w grupie, zarządzania czasem, szybkiego podejmowania decyzji, a przed wszystkim nastawienia na cel. Dodatkowym bodźcem w starcie w takim biegu jest wyjście każdego z zawodników poza własną strefę komfortu, udowodnienie sobie, że jednak można pokonać konkretny dystans czy konkretną przeszkodę.


Bezpośrednim efektem takiego biegu jest:

- rozwój osobowości poprzez współpracę, która była wykorzystana przy pokonywaniu przeszkód przez uczestników biegu;

- ogromna dawka pozytywnej energii, wzrost poziomu hormonów: dopaminy, serotoniny oraz endorfin (efekt biegu, po przekroczeniu linii mety);

- wzmocnienie więzi między uczestnikami;

- wzmocnienie cech proaktywności wśród uczestników;

- motywacja wśród uczestników do pokonywania własnych ograniczeń i pokazania na czym polega współpraca;

- likwidacja negatywnych emocji poprzez wysiłek fizyczny oraz wspólną pracę na trasie biegu;

- przesunięcie horyzontu o kolejny punkt, wyjście ze strefy komfortu;

- wspólne przeżycia, wspomnienia wśród uczestników biegu, które przełożą się na zwiększone względem siebie zaufanie w życiu codziennym.


take action and take action now


Zapraszamy do kontaktu.

01Kontakt

tel. +48

email: alpha_team@wp.pl

           facebook.com/AlphaTeamReal

instagram.com/alpha_team.pl/


02Godziny otwarcia

Czekamy na Twój ruch.

Blog jest czynny, zupełnie jak Twój umysł do działania przez 24h w każdym dniu.

03Informacja o projekcie

Alpha Team - Największy blog motywacyjny w Polsce.