Alpha Team

CHANCE FAVORS THE PREPARED MIND
L. Pasteur

CEL I MISJA

CEL I MISJA BLOGU


Zmieniasz się, kiedy tak na prawdę osiągniesz poziom wiedzy, który umożliwia dzielenie się nią w sposób tak prosty i intuicyjny jak realizacja zwykłych czynności życia codziennego, nad którymi przecież się nie zastanawiasz. To właśnie jest taki moment, gdzie zaczynasz wydawać książki, pisać dziesiątki artykułów, wypowiadać się na forach. A Twoja wiedza zaczyna być Twoją drugą naturą, która współpracuje z Tobą i dla Ciebie.


Know-how jaki oferowany jest na tej stronie oparty jest na wieloletniej pracy. Łącznie ponad 24 lata praktycznego doświadczenia, między innymi  przez wieloletnie uczestnictwo w seminariach, szkoleniach z zakresu zdobywania różnych kompetencji miękkich. Wiedza, doświadczenie oraz pasja powodują bardzo kompetentną mieszankę, która przekształca się w realne działania. To nie tylko sama dawka wiedzy, ale przede wszystkim sprawdzone na sobie przez lata idee, pomysły, rozwiązania, które zawsze pomagały mi w realizowaniu założeń, celów. Nawet w chwilach porażki, kompletnej katastrofy, zwątpienia czy bezradności, korzystając z zestawu sprawdzonych kompetencji miękkich, mój umysł potrafił znaleźć rozsądne na daną chwilę rozwiązanie. Pamiętaj, że podjecie jakiejkolwiek decyzji jest lepsze niż siedzenie z założonymi rękami i użalanie się nad sobą.


Zawsze powtarzam, że warto skorzystać z doświadczenia, które zostało zebrane u najlepszych i największych na świecie. Pamiętaj, że praca nad sobą, swoją osobowością to proces ciągły, trwający praktycznie non stop. Tylko przebywając z lepszymi od siebie masz szansę dokonać w życiu zmian i stać się inną osobą pod względem mentalnym.


Dziękuję, że to przeczytałeś. Witam zatem na moim blogu związanym z rozwojem osobistym i psychologią osiągnięć.


Zapraszam do zapoznania się z treściami umieszczonymi w zakładkach "blog" . Łącznie ponad 400 stron autorskiego tekstu.

Życzę powodzenia, a w razie pytań służę pomocą.


Dziel się zebraną wiedzą z tych stron, ale pamiętaj, jeśli chcesz gdzieś opublikować całość publikacji lub fragment to podaj autora oraz stronę.

Doceń, że ktoś absolutnie za free dzieli się umiejętnościami. To podstawowe zasady życia społecznego.Bartosz Jagodziński

CEO & Founder of Alpha Team

 

 

01Kontakt

tel. +48

email: alpha_team@wp.pl

           facebook.com/AlphaTeamReal

instagram.com/alpha_team.pl/


02Godziny otwarcia

Czekamy na Twój ruch.

Blog jest czynny, zupełnie jak Twój umysł do działania przez 24h w każdym dniu.

03Informacja o projekcie

Alpha Team - Największy blog motywacyjny w Polsce.