Alpha Team

CHANCE FAVORS THE PREPARED MIND
L. Pasteur

SZKOLENIA DLA ODWAŻNYCH /OFERTY INDYWIDUALNE

Od stworzenia planu szkolenia dedykowanego i spełniającego określone wymagania, dorzucamy także działanie praktyczne w postaci łamania i przekraczania swoich barier. Aby wzmocnić merytoryczny przekaz, każdy z uczestników szkolenia będzie miał okazje wdrożyć w życie zdobytą wiedzę. Pokonać swoje ograniczenia, lęk, strach przed czymś nowym, wyjść ze strefy komfortu. I to dosłownie. Na specjalnie przygotowanym torze przeszkodowym, będzie niebywała okazja do wyjścia ze strefy komfortu. Samemu lub z naszą pomocą zanurzymy się w błocie, wodzie i przejdziemy przez wymagające przeszkody, co jest obligatoryjnym elementem szkolenia. Dzięki temu, nie tylko zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, ale także zastosujesz je w rzeczywistej sytuacji, łamiąc swoje przekonania, ograniczenia, żegnając się ze strefą komfortu oraz przesuwając swój horyzont możliwości znacznie dalej. Dzięki takiej technice poczujesz czym jest strach, dyskomfort i przywiązanie do swojej strefy komfortu, a jednocześnie już chwilę później złamiesz ograniczające Cię przekonania. I zmienisz zdanie na temat własnej osoby. Takie działanie będzie fundamentem pod nowe „JA”.

 

Zmiana sposobu myślenia z praktycznym działaniem zgodnie z zasadą zasady take action and take action now, da zdumiewające efekty!

 

Od momentu ukończenia szkolenia będziesz patrzeć na pojawiające się trudności, nie jako problemy, ale jak na wyzwania rzucone Ci przez życie!  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni? Dlaczego nie poddają się i idą naprzód bez gwarancji powodzenia? Ponieważ są pewni siebie! Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz. To z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu trudności, przeszkód, będzie wyznaczać stopień realizacji celów. Mając wiedzę będziesz mógł powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim co jest ważne dla Ciebie. Pewność siebie pozwoli ci wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko, jednak bez wcześniej wspomnianej gwarancji sukcesu.  Nasze szkolenie pomoże ci zbudować fundamenty wiary w siebie, która będzie trwała przez całe życie. Odkryjesz, jak możesz ustalić, czego naprawdę chcesz i uwolnisz osobiste siły, aby to osiągnąć.

Nauczysz się w jaki sposób:

– określać swoje wartości, żyć w zgodzie z nimi i w pełni wykorzystywać swój potencjał,

– wyznaczać jasne cele i sporządzać pisemne plany ich zdobycia,

– przez całe życie doskonalić się w wybranej dziedzinie i dbać o osobisty rozwój,

– zaprogramować podświadomość tak, aby odpowiadała w pozytywny i konstruktywny sposób na każdy problem lub trudność,

– zminimalizować swoje słabości i zmaksymalizować siły do większych osiągnięć,

– osiągnąć wyższe poziomy odwagi i niezwykłej wytrwałości.

 

Dzięki swojej nowo odnalezionej niezachwianej, bo podtrzymanej właśnie przez faktyczne wyjście ze strefy komfortu, poprzez pokonanie przeszkód, pewności siebie osiągniesz każdy cel, jaki sobie wyznaczysz.

 

Dla kogo są przeznaczone szkolenia?

Dla każdej osoby, która chciałaby zmienić coś w swoim życiu. Zmienić, przemodelować swoją osobowość, sprawić, że otaczająca nas strefa komfortu przestanie być mentalnym więzieniem dla naszej kreatywności oraz inteligencji emocjonalnej. Szkolenia skierowane są również dla małych i dużych zakładów pracy, jednostek samorządu terytorialnego, małych i wielkich gmin, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba na podniesienie kompetencji miękkich wśród pracowników danej instytucji. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz zaświadczenie.

Zbierz grupę znajomych, zbierz grupę pracowników. Szkolmy się wspólnie.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Bierzesz udział w szkoleniu związanym z rozwojem osobistym. Następnie na specjalnie przygotowanym torze przeszkód wraz z innymi uczestnikami musicie pokonać swój strach i wyjść ze strefy komfortu. Każdy uczestnik szkolenia będzie musiał indywidualnie oraz grupowo pokonać zestaw przeszkód. Oczywiście pod naszym nadzorem i wsparciem. Badania wskazują, iż osoby, które podejmują decyzję od razu, mają zdecydowanie więcej energii do działania oraz dokończenia zadania. Pokonanie własnych lęków, strachu, ograniczeń spowoduje lepsze pojmowanie własnej osoby, dodatkowo zbuduje podwaliny pod dalszą pracę jednostki nad osobą w zakresie rozwoju osobistego.

 

A co takie szkolenie przyniesie dla pracodawcy?

Zwiększoną wydajność pracowników, poprawę komunikacji w jednostkach. Pracownicy nauczą się współpracować podczas pokonywania przeszkód, a ma to bezpośrednie przedłożenie na ich wyniki pracy. Dodatkowo, jeśli razem ze swoim przełożonym/menadżerem pokonają tor przeszkód, umocni się w nich wiara w sens wspólnego osiągania celu zawodowego oraz nabiorą większego zaufania do organizacji, która ich zatrudnia. Istotnym czynnikiem jest także dystans do własnej osoby, a ta cecha czy umiejętność pozwoli na odkrywanie większych możliwości w działaniu jednostki.

 

Koniec ze standardami, rutyną oraz powtarzalnością! Najwyższy czas na naprawdę odjazdowe szkolenia! 

Takie, które zapadną na długo w pamięci!

Przyszłość należy od odważnych.

 

Alpha Team oferuje szkolenie z zakresu uwolnienia swojego potencjału.

move out of your comfort zone

 (zakres szkolenia, część I merytoryczna)

-          określenie i definicja strefy komfortu

-          strach przed zmianami

-          jak strefa komfortu utrzymuje nas na minimalnych wymaganiach i obrotach

-          tradycjonalne myślenie jako czynnik zwiększający psychiczny komfort w strefie komfortu

-          wymówki (analiza)

-          negatywne myślenie zwiększające nasz komfort, niszczące nonkonformizm

-          złe nawyki zamykające nas w obszarze strefy komfortu

 

(zakres szkolenia, część II praktyczna  take action and take action now, )

praktyczne działanie powodujące dyskomfort, strach, niechęć opuszczenia strefy komfortu

 

 

OFERTY INDYWIDUALNE

Nie jest tajemnicą, że każda jednostka odpowiednio zarządzana (nawet przez siebie) przynosi oczekiwane efekty. Cele, plany oraz ich realizacja zależą od wielu czynników.

Można do nich zaliczyć: determinację, dyscyplinę, upór, regularność, proaktywność, wizja, pozytywne nastawienie do tego wyjście poza własne ograniczenia. Ogólna niechęć do działania

posiada różne podłoża. Jeśli na określonym etapie życia pojawiają się przeszkody, to z zasady większość ludzi zamiast je pokonać, ominąć to ulega nim. Wierzymy, że wysiłek fizyczny, a dalej jego efekt odpowiednio przełożony na sprawy życia codziennego, biznesowego, rodzinnego przyniesie daleko idące skutki w tworzeniu nowej, lepszej wersji siebie. To nie jest hasło bez pokrycia. To nie jest opis niesprawdzonego działania. Ten sposób wpływania na rozwój osobisty jednostki był i nadal jest testowany oraz rozwijany m.in. w sporcie zawodowym, w wojskach specjalnych, w indywidualnym działaniu osób, które potrzebują nabrać pewności siebie, zwiększyć swoje możliwość psychiczne oraz fizyczne. Takie wsparcie mentalne oraz fizyczne – te dwa połączone ze sobą elementy doprowadzają do przeprogramowania lub zmiany dotychczasowego sposoby myślenia i ukierunkowania się na nowy – wyzwaniowy. Takie wsparcie musi być na odpowiednim poziomie zarówno merytorycznym jak i fizycznym, ale też nie może przekraczać pewnych, określonych granic. Musi być bardzo szczegółowe w zakresie istniejącego problemu lub potrzeby konkretnej jednostki.

 

Powyższa oferta, to nie tylko (wspólne) treningi mentalne i fizyczne. To przede wszystkim pokazanie, że wszelkie bariery istnieją w głowie. Pomoc w łamaniu ograniczeń, przesuwaniu swoich możliwości psychicznych oraz fizycznych o jeden krok, poziom, metr, kilometr. Jednakże pamiętaj, że ta oferta NIE ZWALNIA CIĘ Z WZIĘCIA ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE ŻYCIE.

 

Jeśli Ty, albo Twoje dziecko lub znajomy, przyjaciel, nawet firma potrzebuje wyżej wskazanego wsparcia w zakresie rozwoju osobistego lub czujesz, że w życiu mimo jego odpowiedniego poziomu czegoś Ci jednak brakuje to skontaktuj się właśnie teraz z nami. Jeśli chcesz lub nawet potrzebujesz zmian, podejmij decyzję już teraz. To Twoje życie i to tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialny.Oferta skierowana dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub spółek prawa handlowego.

Jak każdy z nas potrzebuje tlenu i wody do życia, tak samo my jako firma oraz firmy potrzebują odpowiedniego wsparcia w zakresie realizacji swoich zadań oraz celów.

Każda jednostka lub instytucja dobrze zarządzana przynosi efekty. Cele, plany ich realizacja zależy od wielu czynników, do których należą przede wszystkim: determinacja, proaktywność, dyscyplina, pozytywne nastawienie, wizja, niekiedy upór czy wyjście poza swoje ograniczenia (a także ograniczenia biznesowe).

Jeśli na jakimś etapie życia lub prowadzenia firmy pojawią się przeszkody (a tak się zawsze dzieje), to z zasady większość społeczeństwa, zamiast je ominąć, ulega im.

Przedsiębiorcy czy firmy walcząc o swoje biznesy są w dużo lepszej sytuacji, bowiem u nich determinacja, dyscyplina, upór są na dużo większym poziomie.

Jednakże nawet tam zdarzają się sytuacje „bez wyjścia”. Pojawia się potrzeba wsparcia mentalnego z zakresu tak zwanej psychologii osiągnięć, a sprowadza się praktycznie do

podpowiedzi, wysłuchania, zaproponowania zmian. Reszta dokonuje się już sama. Dlatego takie wsparcie musi być na odpowiednim poziomie, ale także nie może przekraczać określonych granic i być bardzo szczegółowe w zakresie istniejącego problemu.

Przechodząc do meritum, zapraszamy do kontaktu i współpracy w ramach oferty wsparcia motywacyjnego.

Nasza współpraca przyjmuje różne formy, od dedykowanych dla danej branży artykułów(motywujących) poprzez konsultacje pozwalające rozwiązać istniejące ograniczenia, a także fizyczne wsparcie naszych rekrutów.
Sprawdź nas! Przekonaj się na ile możemy Ci lub Twojemu biznesowi pomóc. Jeżeli nie będziemy mogli zaoferować wsparcia to nie będziemy nawijać makaronu na uszy typu „weźmy się za ręce i wszystko będzie dobrze” po czym wystawimy fakturę.

Za nami stoi ponad 20 lat doświadczenia w zakresie szeroko pojmowanej motywacji, rozwoju osobistego, psychologii osiągnięć, pokonywania własnych barier.Alpha Team Sp. z o.o.

alpha_team@wp.pl

+48 667-021-248

PAMIĘTAJ, ŻE WSZYSTKO CZEGO PRAGNIESZ, JEST PO DRUGIEJ STRONIE STRACHU (I TWOJEJ STREFY KOMFORTU).

01Kontakt

tel. +48 667 021 248

email: alpha_team@wp.pl

           alpha_team@alpha-team.pl

facebook.com/AlphaTeamReal

instagram.com/alpha_team.pl/


02Godziny otwarcia

Czekamy na Twój ruch.

W niedziele i święta kontakt może być utrudniony.

03Adres siedziby

Alpha Team Sp. z o. o

Zegadłowicza 39b

50-226 Wrocław